Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Kalkulant/ka, Příbram

Infer s.r.o.
IČO:
04856562
Oblast (okres, kraj):
Příbram
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
21800
Popis práce:

Pozice: kalkulant/ka
Požadavky:
Znalost technických výkresů;
Znalost angličtiny - alespoň na komunikativní úrovni;
Smysl pro detail a pečlivost;
Aktivní přístup k řešení úkolů;
Znalost práce v MS Excel;
Technické vzdělání výhodou;
Zkušenosti ve strojírenské oblasti výhodou.
Náplň práce:
Kalkulace technických nabídek na potrubní systémy, ocelové konstrukce, komunikace s dodavateli v tuzemsku a zahraničí.
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Nástup možný ihned. Mzda: 21 800,- až 25 000,- Kč
Kontakt: Tumova Valeriya, tel.: 722 000 857, e-mail: tumova@infer.cz
První kontakt telefonicky (po-pá 8:00 - 16:30 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Infer s.r.o. pracoviště Příbram, Obecnická č.p. 269, Příbram VI-Březové Hory

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Tumova Valeriya
Telefon:
722 000 857
Počet zobrazení inzerátu:
1601×